Нові підручники для п’ятикласників

Нові підручники для п’ятикласників

У липні цього року на нашому сайті друкувалася стаття про нові підручники для 5-х класів. У ній повідомлялося про перше надходження підручників до нашого міста (8 липня). Ще в травні місяці почали друкувати нові видання підручників. Російська мова для школярів 5-х класів буде вважатися другою іноземною мовою, оскільки учні 5-х класів будуть з початку нового навчального року навчатися за новими шкільними програмами.
13 серпня цього року надійшла остання партія нових підручників для 5 класу (4935 екземплярів). Міністерство освіти і науки України ставило за мету, щоб кожен п’ятикласник отримав до нового 2013/2014 навчального року нові підручники. Для цього видався наказ у якому йдеться мова про те, що відповідальні структури освіти повинні якомога швидше донести підручники до школярів міст і сіл нашої країни. Навіть у вихідні дні така робота проводилася.
Для 374 южноукраїнських п’ятикласників всього надійшло 6353 примірники.
Як повідомляють методисти управління освіти, до нового навчального року учні 5-х класів отримали нові підручники на 100%.
Тож батьки та вчителі п’ятикласників повинні не хвилюватися за підручники своїх дітей. Отримані видання швидко і вчасно розподіляються по закладах нашого міста.


Нові підручники для п’ятикласників
Нові підручники для п’ятикласниківскачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.