Відбулася 39 сесія Южноукраїнської міської ради

Відбулася 39 сесія Южноукраїнської міської ради

25 липня у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулася 39 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського. В засіданні взяли участь 30 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Галина Поліканіна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Судаков, керуючий справами Юрій Телятник, керівники виконавчих органів державної влади, керівники комунальних підприємств, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.
На початку сесії міський голова та депутати міської ради привітали з ювілеєм депутата міської ради Лідію Уманець.

Відбулася 39 сесія Южноукраїнської міської ради

Депутати затвердили порядок денний у кількості 20 питань. Заслухали звіт про виконання бюджету міста Южноукраїнська за І півріччя 2013 року та звіт постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та залучення інвестицій.
Міська рада затвердила Статут територіальної громади міста Южноукраїнська в новій редакції, Положення про постійні комісії Южноукраїнської міської ради VI скликання в новій редакції, Порядок підготовки проектів регуляторних актів, прийняття, відстеження результативності та перегляду регуляторних актів Южноукраїнської міської ради, її виконавчого комітету та міського голови, а також передавальний акт від комунального підприємства «Архітектурно-проектувальне бюро» до комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації міста Южноукраїнська».
Внесено зміни та доповнення до Положення про надання в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська та до Типового договору оренди майна, до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Южноукраїнська на 2010-2014 роки.
Прийнято рішення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та рішення з питань врегулювання земельних відносин в місті.


Відбулася 39 сесія Южноукраїнської міської радискачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Пользователь offline Nikita, Комментариев: 180, Новостей: 0
Уманец куда то в сторону смотрит)))
Пользователь offline Богдан, Комментариев: 157, Новостей: 0
Она обиделась, что выборы проиграла Квасневскому.
Пользователь offline Моби Дик, Комментариев: 120, Новостей: 0
Так она их и Ануфриенко проиграла.
Пользователь offline Софья, Комментариев: 25, Новостей: 0
Запомните- никогда и никому Уманец во время разговора не смотрит в глаза !!! Так легче жить и творить зло !

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.