Закінчилася благодійна акція «Збери дитину до школи»

Закінчилася благодійна акція «Збери дитину до школи»

Закінчилася благодійна акція «Збери дитину до школи», яка тривала з 15 липня по 15 серпня 2013 року. Мета проведення акції - забезпечити дітей-першокласників з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, малозабезпечених та багатодітних родин, а також дітей з функціональними обмеженнями необхідним шкільним канцелярським приладдям.
Небайдужі жителі нашого міста долучилися до її проведення й спільними зусиллями було зібрано 5 портфелів, 280 зошитів, 32 альбоми для малювання, кольоровий папір, обкладинки для книг та зошитів, пенали, пластилін, фарби, лінійки, ножиці, клей, набори кольорових олівців та фломастерів, а також ручки та прості олівці.
19 серпня в приміщенні Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дітям-першокласникам будуть вручені портфелі та шкільне приладдя, повідомляє офіційний сайт Южноукраїнська.


Закінчилася благодійна акція «Збери дитину до школи»скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Пользователь offline Nikita, Комментариев: 180, Новостей: 0
Вот это акция так акция...... СУПЕР!

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.