Южноукраїнський енергокомплекс може отримати мільярдні інвестиції

Україна може отримати на розвиток вітчизняної атомної енергетики близько 6 млрд. дол. США.

Южноукраїнський енергокомплекс може отримати мільярдні інвестиції

На цьому акцентував увагу Урядовий уповноважений з питань співробітництва з Російською Федерацією, державами-учасниками Співдружності Незалежних Держав, Євразійського економічного співтовариства та іншими регіональними об'єднаннями Валерій Мунтіян.

За його словами, такі домовленості були досягнуті в ході засідання Українсько-Російської міждержавної комісії, повідомляє сайт Мінекономіки.

Урядовий уповноважений нагадав, що в ході засідання Комісії були прийняті рішення щодо галузевого співробітництва та відновлення коопераційних зв'язків. Це дає можливість залучити інвестиції та здійснювати співфінансування вже узгоджених спільних проектів, в тому числі і в такій пріоритетній базовій галузі, якою для України є енергетика в цілому.

Мова йде про такі проекти, як будівництво Канівської ГАЕС, розширення Каховської ГЕС, завершення будівництва другої черги Дністровської ГАЕС, будівництво підприємств на основі Новокостянтинівського родовища уранових руд, Ташлицької ГАЕС та в цілому енергетичного комплексу Південно-Української АЕС, заводу з виробництва ядерного палива за російськими технологіями.

«Такий комплексний підхід до реалізації завдань (які торкаються і виробництва, і питань безпеки), дає впевненість, що у нас буде налагоджено ефективну співпрацю в галузі атомної енергетики, а це дуже важливо для України, оскільки близько 50% електроенергії в нашій країні виробляється на ядерних електростанціях», - зазначив Урядовий уповноважений.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.