Мэр Южноукраинска через памятку оповестил общественность о ликвидации стихийной торговли и предложил пути решения

Городской голова Южноукраиска Виктор Пароконный намерен навести порядок в вопросе стихийной торговли в городе.
 
Мэр Южноукраинска через памятку оповестил общественность о ликвидации стихийной торговли и предложил пути решения
 
Ликвидация этого незаконного мероприятия и завлечение предпринимателей на специально отведенные для торговли места на выгодных условиях, помогут улучшить экономические показатели рынков.

По поручению градоначальника, памятка распространялась среди предпринимателей и лиц, осуществляющих несанкционированную торговлю в городе, а также, опубликована на "Відчуття Гідності".

Эта памятка направлена на пояснение причин и полученных проблем из-за нарушений действующего законодательства о незаконности осуществления торговли в неустановленных местах, вреде этого явления общине, здоровью каждого из жителей города и направлена на мероприятия реального влияния в преодоление этой проблемы.
 
Мэр Южноукраинска через памятку оповестил общественность о ликвидации стихийной торговли и предложил пути решения 

Первая причина - частично недостаточное количество торговых мест на рынках Южноукраинска. Но только частичная, по состоянию на апрель 2016 (от 150 до 250).

Вторая причина - нарушение Закона про разрешение устройства торговой точки - (ФОТ Анваров) киоску «Кавунивський хлеб» на пр-те Независимости в районе Ж/Б № 13.

Третья причина - общеизвестное экономическое положение в стране.

Далее приводим полный текст памятки:
 
Пам’ятка
щодо заходів ліквідації несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті Южноукраїнськ

Ця пам’ятка спрямована на пояснення причин і отриманих проблем від порушень чинного законодавства щодо незаконності здійснення торгівлі у невстановлених місцях, шкоді цього явища громаді, здоров’ю кожного з мешканців міста та спрямована на заходи реального впливу в подолання цієї проблеми.

Перша причина – частково недостатня кількість торгівельних місць на ринках Южноукраїнська.  Але тільки часткова, станом на квітень 2016 р. (від 150 до 250).

Друга причина – всупереч Закону дозвіл влаштування торгівельної точки – (ФОП Анваров) кіоску «Кавунівський хліб» на пр-ті Незалежності в районі Ж/Б №13.
 
Третя причина – загально відомий економічний стан в країні.

Перша проблема – торгівля у такий спосіб є порушенням ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою адміністративну відповідальність осіб, які здійснюють торгівлю на стихійних ринках та порушують вимоги Санітарних правил. Ці порушення також впливають на безпеку дорожнього руху, викликають скарги мешканців, які проживають поряд та за маршрутом цих місць, що все разом вже призвело до чисельних скарг городян.

Друга проблема – негативне ставлення підприємців та інших осіб, які платять торгівельний збір на ринкових площах і підконтрольні ринковій лабораторії до торговців, що розміщуються у невстановлених місцях. 

Третя проблема – помилкове бачення своєї правоти з боку осіб, які порушують Закон, що призводить ще й до соціального напруження в цій чутливій сфері діяльності з боку законослухняних осіб, які виконують встановлені правила ринкової діяльності.

У виконання повноважень до Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», дії  органів місцевого самоврядування  полягають  у наступному:

1.  Торгівля продуктами харчування у невстановлених місцях, згідно з Законом, буде припинятись. Особи, які здійснюють таку діяльність, повинні мати при собі документ (паспорт), що посвідчує особу. Перевірки здійснюватиме поліція.

2.  Перш, ніж заборонити несанкціоновану (стихійну) торгівлю остаточно, особам, які її здійснюють,пропонується прийняти пайову участь, на вибір, у розбудові торгових рядів у дозволеному, згідно з чинним законодавством місці:  – на  майданчику біля адміністративної будівлі за адресою – бульвар Цвіточний, 4; – на  прилеглій до комунального ринку території за адресою: вул. Дружби Народів, 19-б (між адміністративною будівлею «Чайка» та ринком).

3.  Підприємцям також пропонується прийняти пайову участь, на вибір, у розбудові ринку «Дачник» – вздовж тротуару на вулиці Молодіжній (в районі скверу Т.Г.Шевченка) та ринку «Фермер» – на вул. Маяковського з площею 0,35 гектара  (є основа насипана щебенем ). 

4.   Хто прийме пайову участь в розбудові вищезазначених майданчиків, буде мати пільги забудованого характеру та пільги по сплаті за оренду торгової площі. Хто не прийме пайову участь, буде здійснювати торгівлю у встановлених місцях на загальних договірних засадах.

5. Южноукраїнська міська рада та її виконавчі органи докладають і докладатимуть всіх потрібних зусиль, аби підприємництво на виділених ринкових площах, здійснювалось в рамках Закону, а умови розбудови та нові торгівельні  місця сприяли розвитку цього важливого виду ринкової діяльності, що разом  задовольняло б потреби мешканців міста.

6. Виявленням місць та осіб, які будуть провокувати/здійснювати несанкціоновану (стихійну) торгівельну діяльність при наявності вільних торгівельних місць у встановлених межах та у випадках поборів за торгові місця будуть займатись  правоохоронні органи. Любі прояви погроз та протидії законним вимогам наведенню  порядку на таких територіях фіксуватимуться для вжиття відповідних дій з боку  правоохоронних органів.

7.  За діючими процедурами виділення земельних ділянок, отримання дозволів на організацію торговельних майданчиків займе час в межах 2-х місяців. Цього часу буде достатньо, аби підприємці визначились з місцем здійснення торговельної діяльності на запропонованих майданчиках та можливістю пайової участі у розбудові нових торгових рядів, участі у встановленні МАФ-ів.

8.  Для розгляду пропозицій від всіх зацікавлених осіб по запропонованим місцям розбудови ринкової торгівлі чекаємо заявки: контактні телефони 2-41-50, 5-56-01, скринька для розгляду письмових звернень на першому поверсі будівлі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою вул. Дружби Народів, буд. 48, для співбесіди -- кабінети №№ 25,26.

9.  Під спрощені процедури сприятливого розвитку торгівельного бізнесу включно з об’єктами капітального будівництва цього спрямування підпадатимуть ті з них, які запропонують і візьмуть на себе прилеглу територію з її облаштуванням в протидію стихійній торгівлі, де вона процвітає. Для пенсіонерів, осіб з пільгами, які мають дачні чи присадибні ділянки при впорядкуванні ринкової торгівлі в місті буде діяти пільгова плата за використання площі торгівельного місця за процедурою підтвердження вказаної чи інших пільг.
 
Пам’ятка схвалена виконавчим комітетом
Южноукраїнської міської ради 6 квітня 2016 року.  
Відображені питання включено на розгляд
її наступної сесії за чинною процедурою.  
Надані відповідні доручення.

Напомним, что данная памятка была озвучена городским головой на заседании исполкома Южноукраинска и члены заседания ее поддержали.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Пользователь offline Атомпрофсоюз, Комментариев: 369, Новостей: 0
Давно пора это было сделать, но сделает Пароконный, а то остальные только бла бла бла. Не гонять людей, а предложить им альтернативу.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.