День бігу в Южноукраїнську

День бігу в Южноукраїнську

22 червня в парковій зоні, біля стадіону «Олімп» проходили спортивні забіги серед дітей нашого міста. Керівником цього заходу є управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради. Це проводилося з метою популяризації здорового способу життя та залучення дітей та підлітків міста до занять фізичною культурою та спортом. Реєстрація учасників почалася о 8-00 годині. А о 9-00 годині вже почалися змагання. Брали участь діти від 4-5 років до 16 років. І не важливо хто до фінішу прибіг першим, головне, що всі учасники і вболівальники залишилися задоволеними. Тут було море позитиву, багато хороших і добрих вражень! Задоволення отритали і учасники, і вболівальники, і присутні.

День бігу в Южноукраїнську
День бігу в Южноукраїнськускачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Пользователь offline Ахматова, Комментариев: 7, Новостей: 0
Очень некорректная подача информации об этом мероприятии. Особенно фраза "Керівником цього заходу є управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради" Управление не может быть руководителем, управление может быть организатором. А руководитель один у всех мероприятий города - городской голова. Пишити нормальным, читаемым языком.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.