Экс-депутат Южноукраинского горсовета Горностай назвал решение суда незаконным

Экс-депутат Южноукраинского горсовета Горностай назвал решение суда незаконным

Как сообщает Николаевский сайт «Новости-N», в редакцию пришло письмо от экс-депутата Южноукраинского горсовета Сергея Горностая. В нем содержится Официальное заявление относительно постановления Николаевского окружного административного суда о досрочном прекращении полномочий депутатов-совместителей. Напомним, что 10 августа Николаевский окружной административный суд отменил решение Южноукраинской территориальной комиссии, которая 7 августа 2013 г. лишила депутатских мандатов представителей ВО «Батькивщина» Александра Ильясова и Юрия Куришко.
Горностай утверждает: «Вынося такое решение, подчеркиваю, незаконное, судьи Николаевского окружного административного суда нарушили присягу судьи, а данное постановление в случае вступления в законную силу, приведет к юридическому коллапсу».

Экс-депутат намерен обратиться по этому вопросу к Президенту Украины и в Регламентный комитет Верховной Рады.

Далее публикует заявление на языке оригинала.

Офіційна заява щодо постанови Миколаївського окружного адміністративного суду стосовно дострокового припинення повноважень депутатів-сумісників


10 серпня 2013 року відбулась значна подія в законодавстві, а саме в законі, який регламентує депутатську діяльність місцевих рад.

Постановою Миколаївської окружного адміністративного суду скасовано рішення Южноукраїнської міської виборчої комісії, яка прийняла постанову щодо припинення депутатських повноважень двох депутатів місцевої ради, які суміщали посади не сумісні з виконанням депутатських повноважень та призначила вибори по мажоритарному окрузі.
Мова йде про двох громадян України, Куришко Юрія та Ільясова Олександра, які достроково припинили свої депутатські повноваження у день призначення їх на посади в Южноукраїнську міську раду не сумісні з депутатською діяльністю, відповідно заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради.
Постанова Миколаївської окружного адміністративного суду фактично знищила Закон України "Про статус депутатів місцевих рад", а саме п. 4 ч. 1 статті 5 "Дострокове припинення повноважень депутата місцевої ради", в якій законодавець зазначив, що повноваження депутата місцевої ради припиняються достроково за наявності перелічених підстав, засвідчених офіційними документами, без прийняття рішення відповідної ради у разі обрання або призначення його на посаду, зайняття якої згідно з Конституцією України і законом не сумісне з виконанням депутатських повноважень. Такими посадами є керуючий справами та заступник міського голови виконавчих органів місцевої ради..
Але, в своїй постанові Миколаївській окружний суд перевершив навіть сам себе, в мотивувальній частині зазначив: - Посадою, несумісною з виконанням депутатських повноважень, є членство у складі виконавчого комітету.
Невже, такий шановний суд не знає, що членство у виконавчому комітеті – це не посада? Невже суд не знає, що виконавчий комітет, який утворюють місцеві ради – це громадський орган в якому люди не працюють на постійній основі? Невже суд не знає, що на посади в органи місцевого самоврядування обирають або призначають?
Виносячи таке рішення, наголошую, незаконне, судді Миколаївського окружного адміністративного суду порушили присягу судді, а дана постанова у разі набуття законної сили, призведе до юридичного колапсу, в наслідок якого посадові особи місцевого самоврядування, яких було обрано депутатами, зможуть не входити до складу виконавчого комітету, займаючи не сумісні з діяльністю депутата посади. Це грубо суперечить та порушує ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" та ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад".
Тепер, виходячи з рішенням суду не існує сумісництва депутатської діяльності, та можливо займати будь які посади в радах, їх виконавчих органів та апараті, і не важливо, що це суперечить діючому законодавству.
Окрім того, що я оскаржив постанову Миколаївського окружного адміністративного суду, яке здивувало мабуть всіх законодавців та юристів, я буду звертатися до Президента України, як гаранта Конституції, Верховної Ради України, до Регламентного комітету Верховної Ради з пропозицією розглянути Постанову Миколаївського окружного адміністративного суду та внести зміни або взагалі скасувати деякі статті зазначених законів, які регулюють діяльність депутатів місцевих рад, оскільки вони не працюють в нашій державі.
Суд, який в першу чергу повинен захищати права громадян та приводити у відповідність до закону всі порушення, своїм рішенням довів, що Закон для них не писаний. Такі рішення взагалі ставлять під сумнів всю правову систему держави.

З повагою, Сергій Горностай
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Пользователь offline Моби Дик, Комментариев: 120, Новостей: 0
Ну и чё теперь, раз обжаловал то эти двум братцам кроликам на сессию теперь ход закрыт?
Пользователь offline Богдан, Комментариев: 157, Новостей: 0
Цитата: Моби Дик
эти двум братцам кроликам на сессию теперь ход закрыт?


Ну да, раз обжаловано значит действует первое решение по логике вещей
Пользователь offline Карина, Комментариев: 109, Новостей: 0
Ильясов с горя упился наверное
Пользователь offline Nikita, Комментариев: 180, Новостей: 0
Цитата: Карина
Ильясов с горя упился наверное


Ну что вы, Раисыч козак, а козаки крепкие парни!
Пользователь offline Октавий, Комментариев: 106, Новостей: 0
Цитата: Nikita
Раисыч козак


Я дико извиняюсь что вклиниваюсь в такой высокий диалог о козацтве. Где вы видели татарина козаком?
Пользователь offline Атомпрофсоюз, Комментариев: 369, Новостей: 0
Ильясов и Куришко http://cs319431.vk.me/v319431460/b2c3/sUU5M5ZdVlo.jpg
Пользователь offline Arabella, Комментариев: 90, Новостей: 0
Цитата: Атомпрофсоюз
Ильясов и Куришко http://cs319431.vk.me/v319431460/b2c3/sUU5M5ZdVlo.jpg


Спасибо, улыбнуло ))))))))))
Пользователь offline Delta, Комментариев: 74, Новостей: 0
А уважаю ли я законы нашей страны, соблюдаю ли я украинское законодательство?
Пользователь offline Богдан, Комментариев: 157, Новостей: 0
Цитата: Delta
А уважаю ли я законы нашей страны, соблюдаю ли я украинское законодательство?


А хто їх виконує?

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.